top of page

Máma & dcera

teen-ignoring-mother.jpg

Speciální kurz zaměřený na sebeobranu žen a dívek. V tomto intenzivním kurzu se dozvíte, že umět říci „NE“ je velice důležitou dovedností do života, ale nemusí to vždy stačit. Podpořte v sobě sebevědomou ženu, která se v nepříjemné situaci umí správně zachovat.


V poslední době se doslýcháme nejen z médií o obtěžování žen a dívek od mužů, do kterých byste to dle jejich postavení nikdy neřekli. Ať je to politik, doktor nebo docent, na tom nezáleží, slovo "NE" musí uposlechnout každý z nich. Pokud ne, my vám ukážeme, jak se v situaci sexuálního nátlaku zachovat a jak nebýt snadnou obětí.

Sarka20_6.JPG

Termíny brzy ...

Statistiky potvrzují každoročně přibližně 600 nahlášených znásilnění, ovšem odhady hovoří o tom, že nahlášených případů je pouze 10 %. Riziko sexuálního nátlaku, obtěžování a dalšího nevhodného chování se možná týká i Vaší dcery. Ona to zatím možná neví, nebo si rizika ani nepřipouští. Přijďte spolu a naučte se čelit možným nástrahám společně. Nebudeme Vás strašit, raději Vás naučíme se nebát.

Kurz je koncipován do 2 intenzivních 120min. lekcí, ve kterých se naučíte základy sebeobrany. Kurz vedou instruktoři, se kterými si díky speciálním oblekům vyzkoušíte všechny techniky naplno. Jedinečná příležitost poznat silné a slabé stránky sebe samé a podpořit zdravý vztah mezi matkou a dcerou. Po absolvování tohoto kurzu můžete klidně pokračovat v běžném kurzu, nebo naskočit do již probíhajícího.

Co se na kurzu naučíte?

  • Sebeobranu proti vybraným způsobům útoku

  • Využít obsah kabelky jako improvizovanou zbraň (propiska, klíče….)

  • Manipulaci s pepřovým sprejem/paralyzérem

  • Základy preventivního chování, specifika sexuálního nátlaku

31432-womanwithhandup-no.1200w_edited.png

Přijďte s dcerou, nebo sama, nebo s kamarádkou. Počet účastnic kurzu si zvolte níže během platby.

Kotva 1
Sebeobrana Praha logo
bottom of page