Modelové situace

MOdelovky 2021.jpg

Nenechte si ujít další termín oblíbených modelovek!

Vyzkoušejte si v bezpečí, jaké je stát se obětí napadení. A zvyšte své šance se v případě nutnosti ubránit. Vhodné pro úplné začátečníky i zkušené cvičence sebeobrany.
 

Datum: 26.11.2021

Čas: 18:00 - 21:00

Lokalita: areál UK FTVS, José Martího 31, Praha 6 - Veleslavín

Cena: 950,-Kč*

* v případě zájmu o videozáznam modelové situace na USB cena 1.350,-Kč

Jsou tu opět Modelovky a s nimi příležitost v intenzivním kurzu si osvojit základy sebeobrany, vyzkoušet si naučené a hlavně: získat cennou zkušenost. 

Jak modelovky probíhají?

Zkušení instruktoři s vámi nacvičí základní jednoduché sebeobranné techniky v základním tréninku, abyste je mohli později využít v modelových situacích, a zjistili tak, zda je dovednost bránit se opravdu tak těžká k naučení. Naši instruktoři jsou vybaveni obleky High Gear™, díky kterým si vyzkoušíte bránit se plnou silou. Tuto jedinečnou skutečnost nikde nezažijete!

 

Během modelové situace absolvujete trasu, na které budete řešit reálné sebeobranné situace. Naučené techniky si můžete vyzkoušet naplno a dozvíte se mnohé sami o sobě a svých reakcích ve stresových situacích.

 

K přiblížení reálné situace využíváme obleky HIGH GEAR™

Co na konci získáte?

Pokud o to budete mít zájem, získáte z modelovek osobní videozáznam svého počínání na USB. V případě Vašeho souhlasu si Vaši modelovou situaci nahrajeme a po zpracování videa Vám zašleme na našem USB spolu s odbornou analýzou a radami, na čem zapracovat. Toto video uvidíte pouze Vy! Po domluvě lze zaslat i elektronickou cestou.
 

Modelové sitace v TOP STAR Magazínu na Primě