top of page

Modelové situace

velikosti.jpg
písmo.png

26.2.2023

15:00-18:00

Nikdo z nás neví, jak bude reagovat ve vyhrocené konfliktní situaci, dokud se do takové reálně nedostane. Ani zkušení cvičenci sebeobrany, kteří trénují jen v tělocvičně s lapami, si nemohou být jistí, že při reálném napadení „neztuhnou“, dokáží adekvátně a včas reagovat a skutečně v případě nutnosti udeřit jiného člověka. I když si nikdo nepřejeme, abychom byli někdy nuceni fyzicky se bránit, je dobré na to být připraven.

Nácvik sebeobranných situací - „Modelovky“ - je naší pravidelně pořádanou, oblíbenou akcí. Dává vám možnost vyzkoušet si v bezpečném prostředí, za kontrolovaných podmínek konfliktní situace blízké realitě. Vyzkoušíte si sebeobranu naplno, otestujete vlastní reakce a získáte cennou zkušenost. Případná reálná sebeobranná situace tak pro vás bude menším šokem a zvýšíte své šance být schopen včas a vhodně reagovat.

Termíny brzy ...

Tréninková část

Nejprve se v tělocvičně naučíte obranu proti běžným způsobům útoku. Profesionální instruktoři vás v intenzivní lekci seznámí se základními pravidly jednání v situacích ohrožení napadením a pomohou vám osvojit si jednoduché obranné techniky.

K přiblížení reálné situace využíváme obleky HIGH GEAR™

Modelovky

V terénu během modelové situace si osvojené dovednosti vyzkoušíte pod stresem. Projdete připravenou trasou, na které budete řešit střety s instruktory v celotělových ochranných oblecích. Budete tedy moci použít sebeobranné techniky v plné intenzitě a proti aktivnímu soupeři. Hodně se toho o sobě dozvíte a budete vědět, na čem je třeba ještě zapracovat, abyste byli lépe připraveni na podobné situace v reálném životě.

Pro koho je akce vhodná?

Akce je vhodná jak pro úplné začátečníky, kteří si odnesou zpětnou vazbu, jakým způsobem dále rozvíjet své sebeobranné dovednosti, tak pro zkušenější cvičence sebeobrany, kteří si ověří, jak dokáží své dovednosti aplikovat.

Co na konci můžete získat?

V případě zájmu vám z absolvování modelových situacích pořídíme videozáznam. Obdržíte ho společně se zprávou od zkušeného instruktora, vyhodnocující vaše počínání v krizové situaci. Získáte tak navíc dodatečnou informaci, na čem zapracovat. Toto video uvidíte pouze Vy.

Modelové situace v TOP STAR Magazínu na Primě

Kotva 1
Sebeobrana Praha logo
bottom of page